Zlatá podkova 2021

V nedeli jsem mel mily ukol – zastoupit pana predsedu Senatu PCR Milose Vystrcila v Humpolci na tradicni soutezi vsestrannosti Zlata podkova.
Nadherna akce, 56.rocnik, dlouha tradice, velka navstevnost. Bylo moc fajn trochu nahlednout do sveta lidi, kteri svuj zivot spojili s peci o kone, stajemi a kolbistem.
I diky sve noblese se tato akce v Humpolci tesi znacne popularite. Obrovske podekovani si zaslouzi predvsim partneri a sponzori, ktere vyzdvihl zejmena pan hejtman Schrek, protoze bez teto podpory by nebylo ani soutezeni.
Ti, co se kolem koni motaji, urcite humpoleckou Zlatou podkovu znaji, ostatnim davam tento tip, jako skvelou prilezitost pro celou rodinu stravit pristi rok na kolbisti mezi prijemnymi lidmi prodlouzeny vikend.
P.S: Vitezny kun, a logicky muj favorit, se jmenoval Senator 🙂 Poprve jsem se svezl vozem na tento ekopohon s vykonem jedna konska sila 🙂 Az priste uvidim v TV nejakou westernovou honicku, uz vim, co to obnasi udrzet se na voze 🙂
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář