Zapeklitá situace se svobodným psem v Buku

Vcera zapeklita situace. Prisla stiznost na Radu mesta. Abych nezatezoval pana starostu a ostatni kolegy, jel jsem to resit hned:-)
Byl jsem vycinit Maxovi, ze se nemuze chovat jako nejaky pirat a brat si jen tak z ciziho a jeste si u toho podrobit dve fenecky 🙂
Max je totiz pes. A peknej milovnik! Kdyz se holky u sousedu haraji, udrzi ho jen kotec, ale uz ne souseduv plot, natoz kdyz je v nem dira 🙂

To pak Maxik neodola cizim granulim a k tomu jeste obskoci obe fenky. Na jeho obranu nutno rici, ze kdyz naopak jsou psi holky mimo svuj kotec, pribehnou stejnou dirou k Maxovi a ten se s nimi podeli o jeho zradlo v misce. Takze jsou to kamosi, maji se radi. Hledaji si k sobe cestu.

Za me je v Buku zvireci svet naprosto v poradku! 🙂
Panicci se domluvi a poresi ten deravy plot. Ubyde svobody, ale ta konci tam, kde to druhemu vadi. Coz je v poradku.

Chce to jen trochu srdce a vice rozumu do dalsiho souziti 🙂

 

P.S.: Prikladam uvedenou stiznost jako doklad toho, ze senatorsky zivot je pestry a sama vyzva 🙂 Pred dvema tydny jsem se podobne
seznamil s bilym lvem Gandalfem II. Moje prace tedy neni jen o opravovani zakonu, chybejicich signalech operatoru, kanalizacich a zatopenych viaduktech. Je to daleko zajimavejsi:-)
Tagy:
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář