Svátek práce jsme dnes oslavili prací

Svatek prace jsme dnes oslavili praci 🙂 Hned po ranu jsme vyrazili sazet do plani zpustosenych kurovcem. Smutny pohled 🙁
Po zime, karantenach a absenci pohybu jsme si docela protahli telo a od zitrejsich robotickych pohybu nas zachranil az dest, ktery nas nakonec vyhnal driv, nez jsme planovali.
Snad se vse navzdory suchu uchyti, aby byl zas nad Skýšovem vzrostly les! Prostredi je tam jinak malebne.

18. listopadu:

Ráno to vůbec nevypadalo, ale už od příjezdu na stanoviště, kde jsme pokračovali v zalesňování, začalo svítit slunce a bylo moc fajn.
Zdravý vzduch, žádné hrůzy z médií, dobrá parta, společná řeč a smysluplná práce. Den v normálním světě. Mákli jsme si!
Jestli jsme dobře počítali, je tam další sedmistovka! Hanko a Moniko, díky za pomoc!
 
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář