Senátor Jaroslav Chalupský navštívil pelhřimovskou radnici

Jarda Chalupský:

Minulý týden jsem strávil velmi příjemnou hodinku s radními na pelhřimovské radnici. Šlo o první setkání, které se diskusně neslo spíš v neformálním přátelském tónu, kde jsme se na sebe trochu naladili, abychom mohli spolupracovat na věcech, které pelhřimáky a radnici trápí. Bylo to fajn setkání. Děkuji za něj.

 

Takto o tom psali na webu města:

Ve středu 18. listopadu navštívil pelhřimovskou radnici nově zvolený senátor obvodu č. 15 za Pelhřimovsko a Jindřichohradecko Ing. Jaroslav Chalupský v doprovodu asistenta Mgr. Libora Vondráčka. Jeho první oficiální návštěva v této funkci měla seznamovací charakter. Přivítání se ujali starosta města Pelhřimova Ladislav Med a místostarostové Ing. Josef Koch a Zdeněk Jaroš. Bezmála hodinu probíhala společná debata nad různými tématy, jako je například zadržování vody v krajině, dotační tituly, bytová výstavba, veřejné zakázky či investice do rozvoje měst. Senátor Chalupský mimo jiné velmi pochvaloval pelhřimovské náměstí s parkovacími automaty, kam mohou zajíždět automobily což přispívá ekonomickému životu v centru města. Zároveň vyzdvihl průmyslovou zónu města Pelhřimov, kde je zastoupení mnoha úspěšných podniků, které zajišťují práci pro tisíce lidí z Pelhřimova a širokého okolí.

V rámci diskuse senátor také pohovořil o svém předvolebním slibu, že za každý voličský hlas vysadí strom (cca sedmnáct tisíc stromků) z důvodu kůrovcové kalamity v Čechách. „Prvních sto stromků jsem už vysadil a nadále budu v této činnosti pokračovat, samozřejmě mi bude spousta dobrých lidí pomáhat,“ uvedl senátor Jaroslav Chalupský.

Závěrem setkání se společně shodli na tom, že by se mohla posílit spolupráce mezi Pelhřimovem a Jindřichovým Hradcem.

Senátor PČR Ing. Jaroslav Chalupský (Svobodní, BEZPP) je také jindřichohradecký neuvolněný radní a podnikatel.

 

Senát PČR

Mandát: 10.10.2020 – 10.10.2026

Členství:

Místopředseda – Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Člen – Stálá komise Senátu VODA – SUCHO

Člen – Ověřovatelé Senátu

Člen – Senátorský klub ODS a TOP 09

Odkaz na původní článek na webu Pelhřimova

Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář