Schváleno! Delikventům se pokuty odečtou z dávek

Dnes schvalen zakon 3x a dost respektive jednou a dost! Pokud delikvent opakovane spacha prestupek nebo bezduvodne neposila deti do skoly, odmita zaplatit pokutu, pak mu bude pokuta odectena z davek.
Tim se posiluje prevence, dostavame na stejnou uroven odpovednosti za sve chovani bezne obcany s temi neprizpusobivymi.
Dosud to byla marnost, jen narustaly slozky a delikventum zustaval usmev ve tvari. Starosti meli vsichni okolo. Tento krok je krokem ke zlepseni pro vsechny, k narovnani prostredi, prestavame vychovavat 2 kategorie lidi – ty, kteri cti pravidla, vse dodrzuji a ty, kteri nemusi dodrzovat skoro nic, protoze na ne neni paka.
Dobre k veci pohovoril kolega senator Cunek, ktery presne z vlastni zkusenosti popsal to, s cim jsme se setkali v jindrichohradecke kauze Vorlicek. Toto je jeden z nastroju, jak chranit i mesto jako takove a bojovat proti nesvarum obchodu s chudobou.
Tagy:
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář