Reportáž JHTV z horní komory Parlamentu ČR

A to je cele kouzlo, jak se rodi zakony, kterymi se pak ridime…
Reportaz JHTV o tom, co obnaselo mych prvnich par mesicu v Senatu.
Aktualne uz to bude pres tisic hlasovani o stovkach zakonu.
K tomu kazdy tyden posoudit desitky zalezitosti v Rade mesta a rozhodnout o navrzich reseni pana starosty a mistostarostu.
V regionu schuzky se starosty nad jejich podnety, se kterymi potrebuji pomoc.
Zde se aktualne doresuji bolistky obcanu v Clunku, jezero pod viaduktem v Pelhrimove, mobilni signal na Trebonsku, priprava nove podoby Tyrsova stadionu, pozemku pro vystavbu bydleni, oziveni dolniho namesti Miru v JH.
S podzimem prijde moznost vysazet dalsi tisice stromu a stravit cas na cerstvem vzduchu pomoci prirode.
Dekuji reporterum za nahlednuti do prace Horni komory parlamentu. Jsou tam rozumni lide z praxe.
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář