První setkání letitých fb přátel s právničkou Zwyrtek Hamplovou

Vcera velmi prijemna a obohacujici navsteva. Jana je skvely pravnik s velkym citem pro ducha Ustavy a ustavni pravo. Proto je take tak uspesna, o cemz svedci i cena Pravnik roku 2019! Krome trestniho prava se take venuje spravnimu pravu a vzdelavani nejen starostu, kteri to obcas nemaji jednoduche a potrebuji sveho „andela strazneho“ v dzungli paragrafu.
Kdyz se nam povedlo zabranit prichodu stovek neprizpusobivych z Kladna na Nezarku, zacal jsem s Janou spolupracovat na souboru opatreni, kterymi by se mesto mohlo ucinne branit proti obchodu s chudobou a nejruznejsim vycurankum, kteri se chteji na ukor mesta a obcanu namastit skrze nejruznejsi doplatky na bydleni atp. Nazvali jsme to Vozova hradba proti obchodu s chudobou. Proste jsem neveril, ze mesto je bezbranne a musi jen trpet. Jsem rad, ze uz mame soubor opatreni v hrubopise z 95% hotovy, ze mame Janu po boku a muzeme uz pracovat na konkretnich krocich, jak to doladit a spustit do zivota, protoze k nam podivni lide prichazi skryte z ruznych stran. S rostoucim zajmem o stare nemovitosti je toto tema vice a vice aktualni. Potrebujeme nove byty a pozemky na bydleni pro Hradecaky a deti Hradecaku, ne pro kseftovani.

Dnes jsem měla v kanceláři moc milou návštěvu, svého letitého FB přítele a nově též senátora Jaroslava Chalupského….

Zveřejnil(a) Jana Zwyrtek Hamplová dne Úterý 9. února 2021

Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář