Party v pivovaru si nenecháme vzít

Už se mi dlouho nestalo, že by mi spadla brada. Koukal jsem kolem, vyptával se a nestačil žasnout. Takový kus práce, skvělá atmosféra, 4 miliony piv ročně do okolí i do světa. Bez dotací! Z peněz za prodanou firmu a s úvěrem.
Mluvím o Pivovaru Kamenice. Viděl jsem celý pivovar včetně sklepení a celého procesu. Vyslechl si nezapomenuté vyprávění, jak se podařilo odtěžit půl metru betonu, očistit a zachránit původní kameny z podlahy, aby je bylo možno vrátit zpět, celé to zrenovovat, přiblížit se co nejvíce původnímu duchu toho místa.
Před pár dny jsem si o tom povídal s Houškovými, jsou to naši dobří zákazníci, tak jsme se zároveň domluvili, že bychom u nich v Pivovaru udělali takový předvolební happening. Žádná nějaká masírka, ale pohodový víkend, který by si lidé užili, pobavili se a také se něco dozvěděli.
Dávali jsme dohromady program, že by Honza Pokorný udělal populární přednášku o vodě a o stromech, jakou mají obrovskou schopnost pomáhat přírodě chladit a zadržovat vodu, aby se opět naplnily studny a nevznikaly tepelné ostrovy. Ivo Jahelka, který podlehl panu Štěchovi ve finále minulé volby do Senátu, měl zazpívat pár humorných písniček ze soudního prostředí, které k Senátu také patří, protože zákony Senát schvaluje, měl jsem říci pár slov ke své kandidatuře a v čem by nám horní komora parlamentu spolu s podporou z kraje mohla zlepšit každodenní život. K tomu prohlídka Pivovaru s přednáškou, jak to všechno funguje, jak to bylo na začátku a kolik práce bylo potřeba udělat. Pivní welcome drink samozřejmostí, pivo a jídlo za ceny, jako kdyby nebyly daně, aby si konzument uměl představit, kolik z půllitru upíjí a z talíře ujídá stát 🙂 Libor Vondráček by nastínil, jak svobodně by vypadal svět kolem nás, kdyby nabyl tak zbytečně sešněrován a zapapírován. Pro motoristy bylo v plánu ukázat pár kejklí na motorce, když se to trochu umí 🙂 A určitě bychom to ještě něčím dotřešničkovali.
Člověk plánuje, COVID19 mění! Akcičku jsme neodpískali, ale přesunuli. Na lepší časy. Uděláme tuto akci jako After Party po úspěšné kandidatuře! 🙂 Začneme s pivkem v pátek v hradeckých a v pelhřimovských hospůdkách a zakončíme v sobotu v Pivovaru. Stát vrátí volební kauci, vsadil jsem si hned v úvodu na kurz outsidera, který už padá, bude za co to společně oslavit! 🙂 Když to dopadne, tahle akcička se platí sama! 🙂 Chtěli jsme také účastníky požádat, aby nám pomohli sázet stromy. Věřím, že po Honzově přednášce nebude nikdo, kdo by nechápal jejich nepostradatelnou úlohu!
Plány jsou. Za týden uvidíme, zda to bude jak v pohádce Dařbuján a Pandrhola 🙂
Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář