Odstartovali jsme Spring classic 2021 v Jindřichově Hradci!

Chci podekovat za vikendovou motoristickou akci, ktera po delsi dobe opet vratila J. Hradci zivot do historickeho centra!

Lidem, kterym patri dik, je dlooouha rada a na nekoho bych jiste zapomnel.

Proto podekuji jen dvema lidem!

Podekuji strujcum myslenky. Protoze tak je to vzdy na zacatku kazde uspesne akce. Napad a zapaleni lide, kteri ho pres vsechny obtize dotahnou do konce.

Za to, ze jsme meli moznost poprve jako mesto hostit takovy prestizni veteransky happening vdecime hlavne Michal ŠvihálekPavel Kacerovský! Ti naplnili myslenku a privedli veteranskou rallye spolu s tisici lidmi premierove k nam do mesta.

Uz ne jen Krumlov, Budejovice, Hluboka, ale i Hradec se tim dostal na navigacni mapy motoristu.

Verim, ze se za cas opet v J.Hradci setkame. A take verim, ze oder benzinu a svobody na silnicich nevymizi z nasich zivotu.

Michale, pane Kacerovsky, diky a vice takovych podnikavych dusi jako jste Vy!

Divejme se kolem sebe a pokud nekde neco funguje a prinasi to radost, sup s tim take k nam!

Historicky jsme byli druzi, treti nejvyznamnejsi v Cechach, pojdme se na tuto mapu opet vratit!

 

5. června:

Tak odmavano, odstartovano! S panem starostou Honzou Mlcakem jsme vyslali prvnich 40 posadek na silnice Jindrichohradecka, Ceske Kanady a na Vysocinu. Superkrasne pocasi, superusmevavi lide okolo se skvelou naladou!

4. června:
Uz se sjizdeji! Veterani na zitrejsi setinovou rallye. Zacatek po 9 hod. Start a cil v J.Hradci. Pres 90 posadek viz trasa a ucastnici. Na namesti to opet zije!

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář