HRADEC SRDCEM A ROZUMEM, BEZ VÁS TO DĚLAT NEBUDEM!

Odstartovali jsme Spring classic 2021 v Jindřichově Hradci!

Chci podekovat za vikendovou motoristickou akci, ktera po delsi dobe opet vratila J. Hradci zivot do historickeho centra!

Lidem, kterym patri dik, je dlooouha rada a na nekoho bych jiste zapomnel.

Proto podekuji jen dvema lidem!

Podekuji strujcum myslenky. Protoze tak je to vzdy na zacatku kazde uspesne akce. Napad a zapaleni lide, kteri ho pres vsechny obtize dotahnou do konce.

Za to, ze jsme meli moznost poprve jako mesto hostit takovy prestizni veteransky happening vdecime hlavne Michal Švihálek a Pavel Kacerovský! Ti naplnili myslenku a privedli veteranskou rallye spolu s tisici lidmi premierove k nam do mesta.

Uz ne jen Krumlov, Budejovice, Hluboka, ale i Hradec se tim dostal na navigacni mapy motoristu.

Verim, ze se za cas opet v J.Hradci setkame. A take verim, ze oder benzinu a svobody na silnicich nevymizi z nasich zivotu.

Michale, pane Kacerovsky, diky a vice takovych podnikavych dusi jako jste Vy!

Divejme se kolem sebe a pokud nekde neco funguje a prinasi to radost, sup s tim take k nam!

Historicky jsme byli druzi, treti nejvyznamnejsi v Cechach, pojdme se na tuto mapu opet vratit!

 

5. června:

Tak odmavano, odstartovano! S panem starostou Honzou Mlcakem jsme vyslali prvnich 40 posadek na silnice Jindrichohradecka, Ceske Kanady a na Vysocinu. Superkrasne pocasi, superusmevavi lide okolo se skvelou naladou!

4. června:
Uz se sjizdeji! Veterani na zitrejsi setinovou rallye. Zacatek po 9 hod. Start a cil v J.Hradci. Pres 90 posadek viz trasa a ucastnici. Na namesti to opet zije!

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář