Nejdříve jsme jim všem děkovali, teď jim dáváme nůž na krk v podobě povinného očkování!

Děkujeme senátorům, že se podepsali pod stížnost na povinné očkování proti COVID v dostatečném počtu. ✌️

Jaký je náš pohled? Hezky to vyjadřuje i senátor zvolený za Svobodné. Jarda Chalupský: „Očkování nestandardní vakcínou proti Covid-19 má být dobrovolné, na základě konzultace s lékařem a po individuálním rozhodnutí. Ne povinně, proti své vůli! Nemůžeme stavět lidi před životní a existenční rozhodnuti „buď a nebo“. To jsem se snažil vysvětlit na dnešní tiskové konferenci“.

Nejdříve jsme jim všem děkovali, teď jim dáváme nůž na krk!

Tak by bylo možné nazvat můj dnešní vstup na tiskovce týkající se podání ústavní stížnosti na zrušení povinného očkování proti Covid-19. Nutno zdůraznit, že trnem v oku je nám jen nestandardní vakcinace Covid-19 v kombinaci s povinností některých skupin se tomuto podrobit. Proti své vlastní vůli. Na sílu, pod nátlakem.

Toto považujeme za protiústavní. O pomoc nás žádaly tisíce lidí z regionů. Proto jsme se zdravotníků, studentů ve zdravotnictví, hasičů, policistů, učitelů nad 60 let, vojáků a dalších zastali a podali podnět ke zrušení vyhlášky k Ústavnímu soudu. Zároveň jsme vyzvali vládu, aby v tomto duchu a na základě všech uvedených argumentů a dat učinila totéž. Vláda může konat neprodleně.

V textu je pak odkaz i na podobu podání k soudu. Jen pro představu, že nejde o jednoduchou věc, ale o náročný dokument vyfutrovaný čísly a argumenty, na kterém pracovaly desítky právníků a lékařů.

Cela tiskovka a další vysvětlení včetně rad, jak postupovat před rozhodnutím soudu zde: Tisková konference

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář