Magistrátní kameře neunikne ani auto senátora

Magistratni oko kamery v tunelu je nesmlouvave 🙂 Kdyz jsem otviral obalku s modrym pruhem, mel jsem trochu adrenalin, zda pujdu odevzdat ridicak a nasledne pro prukazku Ceskych Drah, protoze Praha je kamerami prospikovana. Nakonec jsem vyfasoval 600Kc za jizdu 84 kmh v tunelu na 70 kmh. Uz si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy nejakou pokutu na silnici dostal.
Pokuta opravnene, nicmene trochu paradoxni. Kdo jezdi tunelem a pak z nej potrebuje prejet z leveho pruhu, kterym vjizdi do tunelu, do uplne praveho pruhu pro odboceni vpravo, vi, o cem mluvim. V tunelu jedou vsichni presne 70 kmh jak podle tempomatu. Brzdit v rychlem pruhu a prejizdet do praveho neni idealni. Takze trochu pridate, predjedete a zaradite se postupne vic a vic vpravo pro odboceni. No a fotecka je na svete! :-))
Tagy:
Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář