Jádro je čistá energie, uznala i EU

Lze uspet. Pokud spolupracuje Snemovna se Senatem a odborniky, lze zmenit i nastaveni Green Dealu v EU, coz se vcera povedlo v Bruselu.

Jadro a plyn zaradi Evropska komise mezi zelene zdroje. Ano, bylo to se stestim, protoze vyznamne prispel nazor Francie a par dalsich zemi, ale je to dobry pocit, kdyz clovek na necem „relativne marnym“ pracuje a ono to vyjde (Babis nam hlas promarnil, ale Cesky Senat vystavil Green Dealu „zlutou kartu“) . Vyjde i diky chytrym a taktickym argumentum nasi delegace vedene predsedou Senatu.

Dobry pocit, ze veci lze v EU menit. Bohuzel ostatni zpetna vazba, jak Brusel smysli, je pro nas, co jsme trochu poznali socialismus a centralni planovani, dosti desiva.

Aktualne pripominkuji EU pravidla regulace obchodu s komoditami (drevo, nabytek, soja, kava, kakao, palmovy olej atd), ktere maji vliv na odlesnovani a to je socik jak vysitej. Regulace, hlidani, kontroly, sankce, dalsi IT system, dalsi aparat a praskani bicem nad nasimi hlavami misto reseni problemu tam, kde je.

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář