Druhý nejvyšší ústavní činitel byl v Jindřichově Hradci. Rád bych v takových pracovních schůzkách pokračoval. Ideálně jako senátor – velvyslanec našeho území.

Říkám, že by i vysocí ústavní činitelé měli co nejvíce trávit čas v regionu, aby cítili tep života ve městech. Včera mi bylo ctí, že za mnou na pracovní večeři přijel z Prahy k Černým ptákovi do J.Hradce rovnou druhý muž ve státě předseda Horní komory parlamentu ČR pan Miloš Vystrčil.

Probrali jsme věci ohledně práce v Senátu, co my řešíme tady doma na městské úrovni, jak je to s výbory Senátu a s čím se potýká on ve své práci. Zjistili jsme, že princip problémů je v podstatě na obou úrovních stejný a pro podnikatelsky laděné smýšlení nepochopitelný. Velmi mě zaujal potenciál zakázek a spolupráce z Tchaj-wanem, kdy mi dokonce začaly lítat hlavou myšlenky, zda by se toho nemohl účastnit i J.Hradec, Pelhřimov, Kamenice či další města v regionu.

Bylo to velmi příjemné setkání, pan Vystrčil je energický a charismatický člověk, takový jakého bych si jako občan na místě předsedy Senátu představoval, žádné plané řeči, racionální myšlení podpořené činy. S lidmi jako je pan Vystrčil a pan Faktor si umím představit naplňování rozvojových vizí pro náš region.

Děkuji panu předsedovi, že si udělal čas a mohli jsme si neformálně pohovořit. Stačilo pár sms a dva telefonáty na doladění termínu. Je to fajn pocit vědět, že Senátor může být občanovi takto blízko 🙂

Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář