Cykloběh proti drogám z Kamenice do J. Hradce + VIDEOREPORTÁŽ

V pondělí jsem trochu s obavami mířil do Kamenice nad Lipou, kde pokračoval etapový cykloběh za ČR bez drog přejezdem do J. Hradce.
Po zkušenostech s novoroční vyjížďkou jindřichohradeckých cyklistů, kde se jede na pohodu tak maximálně na rovinku k Pollmannovi a tam už se to hecuje do ostřejšího tempa, jsem si nebyl jist, zda „z gauče“ dám cca 30km vzdálenost s partou na silničkách brázdící již několik dnů po Čechách.
Ale Senátní výbor pro školství a sport tuto aktivitu opakovaně zaštiťuje a já osobně ji také velmi vítám, proto jsem ji chtěl podpořit i aktivněji.
Jakákoli prevence a správné nasměrování mladé generace k dobrým vzorům, které mohou potkat při sportu, na mimoškolních a dovednostních aktivitách, je vždy daleko lepší, než následné hašení problémů se závislostmi na návykových látkách.
Proto jsem rád, že Senát pomáhá skrze skvělou partu cyklistů a běžců propojovat města, školy, mladou generaci a že jsem mohl přivézt tuto iniciativu z Pelhřimova přes Kamenici také do J. Hradce.
Úplně báječná atmosféra a debata se studenty byla právě v místě startu v Kamenici nad Lipou, kde akci přivítal pan místostarosta Pařík a také osobně dohlédl, aby bylo vše včas nachystáno. Což se povedlo na výbornou.
V J. Hradci k žákům promluvil pan vedoucí odboru školství a pan starosta. Hlavně pak ale lektor, který vysvětlil dětem záludnosti drog a rozdal informační materiály.
Tagy:
Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář