Zřítila se zeď na Parkánech – pomohli jsme najít alternativu pro parkování

Na Parkanech se zritil kus hradebni zdi, coz zpusobilo ztratu 25 parkovacich mist, kde bylo mozno stat zdarma cely den.
Bud muzeme prostor obtahnout paskou a kazdy at si hleda jine misto, jeho vec, nebo muzeme zkusit tem parkujicim vyjit vstric a nabidnout nejakou treba docasnou adekvatni alternativu.
To druhe je mi blizsi. Sam tam neparkuji, proto bych se chtel zeptat vas, co tam parkujete, na zpetnou vazbu, protoze je to tam vzdy plne a ma to svuj duvod.
Kde nyni budete pres den parkovat? Kde mohou i ostatni najit nahradu? A jak by vam mohlo mesto vyjit docasne vstric?
Diky za vase tipy, nazory do komentaru nebo do soukromych zprav. V pondeli s tim muzeme pripadne neco udelat na Rade mesta.
PS: Dnes už víme, že nakonec je reakce taková, že lze na parkovišti u Jitřeny parkovat zdarma minimálně do konce března.

Parkoviště Jitřenka je od 5. února zcela zdarma. Prozatím to platí do konce března.

Zveřejnil(a) Město Jindřichův Hradec – oficiální dne Pátek 5. února 2021

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář