Velký křížek pro Hradec srdcem a rozumem. Proč?

Na počátku byli 3 snílci. Později již 7 statečných a poté jsme se poprvé sešli všichni.

 
Od toho prvního velkého setkání, které vidíte na obrázku utekly více než 4 roky.
 
Ty 4 roky byly dost dlouhé na to, aby se některé party rozpadly a nepohodly se. Vážím si toho, že nám se nic takového nestalo.
 
Může za to dlouhodobě podobný přístup k životu, který se příliš nemění. Nebyli jsme parta individualistů, lovců preferenčních hlasů, kteří dohromady působí jako dort pejska a kočičky.
 
Sešla se parta lidí, kteří mají na prvním místě Jindřichův Hradec a kteří se stále drží hesla: “Hradec srdcem a rozumem, bez Vás to dělat nebudem!”
 
Pojilo nás totiž i to, že nikdo z nás nemusí poslouchat nějaký stranický sekretariát, který nás chce řídit. Nikdo nám neříkal, co máme prosazovat, jak má být složená kandidátka či komu “prověřenějšímu” máme případně přenechat místo zastupitele.
 
Nebyl důvod ke vzniku nějakého pnutí.
 
Proto je naše kandidátka letos skoro totožná a nenajdete od nás nikoho v jiném kabátu na cizí soupisce.
To, co dobře funguje, není potřeba měnit.
 
Jsem moc rád za ty 4 roky, kdy jsem se jako součást týmu HSR mohl hodně naučit.
 
A i přesto, že jsme za ty čtyři roky neměli žádného uvolněného (zaměstnaného) zástupce na radnici, povedlo se našim zastupitelům konstruktivním přístupem prosadit mnoho z našeho programu.
 
Co se povedlo, a jaké jsou naše priority, si můžete přečíst sami (viz. obrázek či naše noviny).
 
Umíte si představit, co vše by se podařilo posunout, kdybychom dostali ještě větší podporu? Vždyť jedině sehraný a fungující tým s dostatečnou podporou od občanů a se schopným manažerem v čele, jakým je Jarda Chalupský, může dosáhnout pokroku po tolik letech stagnace našeho města.
 
Polovičatá řešení a dohody za každou cenu, nás dostaly do současného stavu a volby jsou jedinečnou šancí se z toho poučit.
 
Jděte prosím volit. Volte v Hradci srdcem a rozumem. Ideálně velký křížek pro celou kandidátku číslo 2.
 
Dáte tím hlas dobré partě, která má jasnou vizi a má mezi sebou dostatek schopných lidí, kteří by si mohli rozdělit práci tak, aby pokud si to budou Hradečáci přát, bylo možné této vize dosáhnout.
 
Mgr. Libor Vondráček

28 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář