v sezóně 1993/94 hrál Jindřichohradecký Vajgar hokejovou extraligu?

Víte, že… v sezóně 1993/94 hrál Jindřichohradecký Vajgar hokejovou extraligu?

Jiří Soukup

55 let, živnostník, majitel obchodu s jízdními koly, zbraněmi a střelivem, nestraník, Jindřichův Hradec I

Jsem Hradečák každým coulem. Po vystudování jindřichohradeckého gymnázia jsem chvíli studoval na ČVUT. Školu jsem však nedokončil a čekala mě dvouletá základní vojenská služba. V té době jsem se už zajímal o letectví a mým koníčkem byla letecká historie. Proto jsem nastoupil do leteckého podniku Aero Vodochody. Zde jsem pracoval jako programátor. Výpočetní technika, správa sítí a programování pak ovlivnila můj pracovní život a věnoval jsem se jí více jak 25 let. V roce 1996 jsem se do Jindřichova Hradce vrátil. Zde žiji s manželkou a třemi syny v historickém domě na náměstí Míru. V domě který můj praděda koupil a provozoval obchod. Nyní po takřka 60 letech, kdy jsem obchod opět převzal, pokračuji v rodinné tradici.

Proto mě pálí jakým způsobem se současné vedení k městu necitlivě chová. A byl bych moc rád, kdyby se povedlo vrátit na radnici opět zdravý rozum. A také srdce protože i to je potřeba. Srdcem totiž dáváme najevo, že naše město máme opravdu rádi.

Můj velký koníček - letadla a letecká historie mě stále provází. Nyní však již se synem. Vytváříme převážně letecké obrazy s historickými událostmi a vydali jsme dvě ilustrované knihy s tématem letectví.

Komentáře

Přidat komentář