Odpověď na otevřený dopis

Kolty jsou venku 🙂 Přichází závěrečná přestřelka 🙂 Stará garda nabíjela a teď vystřelila ze všech sil 🙂
Autor si nedal ani práci opravit ten odstavec o příjmu, byť na to měl měsíc prostor, protože o tom, že náš kandidát na starostu by tuto funkci vykonával zdarma, protože by celou výplatu dával na pomoc jiným, jsme informovali na konci srpna.
Je to evidentně dlouho připravený nepovedený útok. Slepenec všeho, co kde našli, přilili trochu jedu a naládovali do kanónu 🙂
Ignorance aktuálních informací potvrzuje, že nejde o žádnou spontánní akci pana Pilného, ale pouhé podepsání se pod textem Tomáše Blabolila. Nebo na jeho povel 🙂
Ten v těchto volbách hraje o vše a má v ruce jen jednu kartu v podobě Radima Staňka. Ale už ukázal, že i s tím, jako třetí od konce ve volbách, umí uhrát místostarostu v Mrvkově i Mlčákově koalici. Jarda se k tomu určitě vyjádří, až nebude v pohybu a bude v kanceláři.
Tyhle volby nejsou nuda, má to šťávu a adrenalin 🙂
 
Reakce Jardy Chalupského:

Přijdu do kanceláře a je mi jasné, že zítra jsou volby 🙂

Rukavice jdou dolu a dlouho připravovaná munice od konkurence jde do schránek 🙂

Nevadí mi to, vyčistí se vzduch.

A víte, proč mi to ještě nevadí?  Protože nemám žádné kostlivce, ani žádné strašáky ve skříni, spí se mi dobře.

Je tedy zábavné sledovat, jak se dá z ničeho vykonstruovat špína 🙂

Pro mě jsou to 3 dobré zprávy pro všechny:

  1. Volič bude mít maximum informací, aby se mohl rozhodnout a taková volba bude naprosto v pořádku.
  2. Pokud to dopadne, my budeme mít skvělý pocit, že máme všichni jasno, že jsme dostali důvěru a takový volič si zaslouží naše maximální nasazení.
  3. Já budu mít za sebou už několikáté kolo takovéto lustrovačky, která probíhá od konkurence a pár hejtrů už 5 let.

Těžko vyvracet argumenty, které argumenty nejsou. Jde spíš o subjektivní názor, že za mnou není vidět práce, že měním názory, chci se živit politikou, bezbřehá neschopnost v soukromém sektoru atp.

Kdo sleduje stránku www.HradecSrdcemaRozumem.cz , kde je i senátní podstránka, ví, co celé 4 roky dělám, že plním sliby a snažím se většinu průběžně zveřejňovat. Na FB jsem maximálně názorově transparentní.

Ano, pane Pilný,  viděli jsme se  jednou ve dveřích u Tomáše Blábolila. Tomáše jsem také požádal, jestli by mi u Vás na plotě AR Servisu nedomluvil volební plachtu do Senátu. Za to jsem Vám byl následně po volbách  poděkovat, ale nebyl jste na salonu.

Koupil jsem u Vás vůz. Pravidelně jezdil a platil servis. Vážím si podnikatelů. Proto mě jako zákazníka zarazilo, že kromě dvou podpisů na leasingové smlouvě, ví o obchodním ujednání třetí osoba, která tyto interní informace veřejně vykřikuje. Konkrétně pan Michal Kadlec. Na to z podnikání nejsem zvyklý, a to se vůbec nebavíme o GDPR atp.

Navezl jsem se do paní Götzové, která mi přijímá auto na servis a má přístup k historii vozu. Nechtěl jsem věřit, že by to bylo na úrovni vedení.  Za to se jí zpětně omlouvám.

Ta informace musela jít od Vás a byla šířena po ose Pilný, Blábolil, Nejedlý, Kadlec. Tak jedině k ní mohl pan Kadlec přijít, a aniž by si uvědomil, co způsobí, ji šířil na veřejnosti.

Podnikám od vysoké školy, firmy máme cca 18 let, přešlo přes nás desítky, možná stovky zaměstnanců a brigádníků, vedu si manažerskou evidenci a byznysové dashboardy, takže mám systémový přehled, jak si vedeme a dvojí kontrolu. Od začátku máme účetní firmy a daňového poradce, který na vše dohlíží a v rámci zákonů optimalizuje. Starají se o administraci a radí nám. Absolvovali jsme nejrůznější kontroly a myslím, že jsme nikdy nic neplatili, nebo to byl nějaký zápočet oproti přeplatku.

Jo vlastně jednou, ale pak nám to vraceli druhý rok, když nám v noci vykradli prodejnu a účetní to v listopadu nedala na dohadnou položku, ale rovnou do mínusu.

YDD! Značkové Mobilní Centrum, s.r.o je sice pražská firma pro partnery, ale správce daně, tedy finančák, máme v J. Hradci.

Rovněž banka Vám nepůjčí několik milionů na dům, aniž bychom nepředložili tříletou historii úspěšného podnikání, se schopností splácet desítky tisíc měsíčně. Navíc, když je manželka na mateřské.

Čísla, která jste našel na webu, říkají o kondici a úspěšnosti byznysu jen velmi málo. Ten rok mohla být velká investice, nebo si dáte milion výplatu a pak nezbude moc v zisku, když to přeženu. Prostě to nemá vypovídací hodnotu. Stejně tak tam nenajdete, kdo je ve které společnosti tichým společníkem nebo neformálním investorem a prakticky věci ovládá 😉

Bohužel ten výkaz má „napovídací hodnotu“, když to bude chtít někdo zneužít od konkurence nebo v noci.

Každý rok dělám jako politicky činná osoba majetkový striptýz. Podléhám přísnému monitoringu.

Kromě smyšlených věcí, které už za 5 let byly vysvětleny několikrát, fakt nemám co tajit a není co najít.

Vlastně letos přibylo to, že jsem papaláš. Zajíždím totiž před prodejnu a kancelář v Panské ulici jako ostatní majitelé provozoven asi 15 let autem, což povoluje dopravní režim. Jen už to není modrým Fordem, ale větší černou Škodovkou.

Kolegů podnikatelů se zastávám a bojuji za ně v Senátu. Ať už jde o úspěšné ústavní stížnosti proti lockdownům, diskriminaci malého podnikání s protěžováním velkých hráčů a řetězců, nebo o kompenzace, které pomohly udržet podnikání při životě. Nebo šikana a nerovný protiústavní přístup s očkováním.

Nyní tlačíme na úpravy nařízení v distribuci plynu a energií, aby to během měsíce nesmetlo firmy. Získávám podněty od firem a obcí a rovnou je přenáším na ministry.

 

To že budu mít 2 výplaty už někdo přede mnou vyvrátil. Už od konce srpna říkám, že bych starostu dělal zdarma, že starostenskou výplatou budu pomáhat ze zvláštního účtu, kde bude třeba. Přesně jsem napsal „kde mě to chytne za srdce“, a že se o tom budu radit. Důkaz, že jste tento dopis měli nachystaný na den před volbami dlouho dopředu.

Já tedy nejsem ten, pro kterého je flek starosty živobytím, pro mě to představuje jen práci. Ale chci ji dělat. Chceme mít možnost ukázat, že lze věci posunout a dělat dobře. K tomu ale potřebuji svůj tým, na který se mohu spolehnout. Ne kolegy politiky, kde si člověk musí neustále hlídat záda.

Šanci vidím v nových lidech na kandidátkách.

Letos to tedy bude „stará garda a to, co tu bylo 10 let“, nebo nová schopná radnice, která dostane na 4 roky  šanci ukázat, co umí.

Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář