JČteď: Chalupský vytýká investici do projektu, když nemáme jasno, co od něj čekáme

Na program středečního jednání zastupitelů Jindřichova Hradce se dostalo i dvoupodlažní parkoviště. Parkoviště by mělo stát v prostoru stávajících garáží. Projekt na stavbu nových ploch pro stání včetně úpravy přilehlých ploch, silnice, osvětlení, odvodnění i demolice stávající stavby garáží by vyšel na více než 600 tisíc korun. To se ale některým zastupitelům zdálo moc vzhledem k tomu, že o projektu neproběhla zatím žádná diskuse s blízkými školami.

Stavba nového parkoviště v ulici Husova ale mělo mezi zastupiteli řadu odpůrců. „Já si myslím, že zaplatit 600 tisíc za nějaký projekt jen na základě myslíme si, že to možná přinese více parkovacích míst není na místě. Postrádám analýzu proveditelnosti, nějaké zvážené náklady a přínosy,“ oponoval zastupitel Jaroslav Chalupský. Za pravdu mu dal i další ze zastupitelů Otakar Kinšt. „Myslím si, že tomu schází studie nebo záměr, jak by to mělo vypadat, což je určitě levnější než nějaký projekt,“ dodal.

Celý článek: zde.

 

Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář