Informace o vyjednávání do druhého týdne

Vážení přátelé a Hradečáci,

 

Minulý týden proběhlo první kolo sestavování koalice, která by na radnici vedla město další volební období.

Vítězi voleb, kterému jsme také nabídli aktivní pomoc na práci v zastupitelstvu, se to v tomto kole nepovedlo.

 

Jako druzí v pořadí bychom se proto rádi chopili příležitosti my a zkusili projednat a sestavit funkční vedení města.

Budeme průběžně informovat média, abyste měli k dispozici fakta a méně spekulací, případně sledujte naše webové stránky www.HradecSrdcemARozumem.cz

Do konce týdne chceme předložit funkční řešení, nebo opustit tento scénář a dát příležitost dalším.

 

Za naše uskupení bude jednat zastupitel Jaroslav Chalupský, který je pověřen zastupiteli: Janem Pokorným, Liborem Votavou, Miladou Petrů a dalšími našimi členy nezastupiteli.

O zveřejnění nových informací dáváme bezprostředně vědět SMS zprávou médiím (Deník, Týdeník, 5+2, Journal, Hradec Žije), aby informace mohla případně využít pro své čtenáře.

Děkujeme za trpělivost a důvěru v náš úsudek.

 

S pozdravem

Hradec srdcem a rozumem + Svobodní

Mgr. Libor Vondráček

25 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář