Děkuji a ještě jednou prosím, přijďte 9. a 10. k volbám.

Děkoval jsem už všem, kteří mi poslali zprávu, že nás volili i těm, kteří mi to řekli osobně.

Děkoval jsem také prostřednictvím našeho stranického facebooku, ale rád bych ještě poděkoval i na svém osobním profilu.

Letos navíc neděkuji pouze za hlasy pro nás nebo mě konkrétně. Děkuji i za to, že jste dorazili k senátním volbám a podpořili Jardu Chalupského.

Hlasy, které jste mu dali, ho poslali do druhého kola, a proto píšu až teď.

Do dnešního dne jsme totiž pracovali na tom, aby se jeho myšlenky podařilo, co nejvíce rozšířit do celého obvodu a lidé si mohli vybrat, kdo bude jejich “velvyslancem” v Senátu.

Zvolí si mladého a energického kandidáta, který se bude pohybovat na Jindřichohraducku a Pelhřimovsku? Kandidata, který má zkušenosti se zaváděním změn, pojmenováním problému a jejich řešením? Dojde k volebnímu tsunami, které dá šanci místnímu patriotovi ukázat, co umí?

Byl bych rád, kdyby se to stalo. Myslím, že si jako lidé v regionu zasloužíme přeřadit na nový level. Navázat na to dobré, ale zvýšit potenciál našeho území s krásnou přírodou i památkami. S novou sílou, novým přístupem a novou komunikací.

Aby byl senátor pomocnou rukou pro starosty i občany. Abychom nejeli 30 let pořád tím stejným vlakem.

Jarda Chalupský má mojí důvěru. Více než tři roky, se spolu pravidelně vídáme. Skoro každý týden od něj slyším jeho vize a každý den vidím jeho práci.

Proto bych si moc přál, aby Hradečáci, Pelhřimáci, Kameničáci a všichni ostatní zvážili jeho volbu. Přál bych si, aby dostal prostor svoje vize realizovat.

Přál bych si, aby lidé otevřeli web www.HRADECACIaPELHRIMACIdoSENATU.cz, přečetli si jeho myšlenky, a pokud jim budou dávat smysl, aby ho zítra a v sobotu podpořili svým hlasem ve volební místnosti. 🗳

Máme jedinečnou šanci, “najmout si” výjimečného člověk do našich služeb. Vím, že dokáže zvýšit význam postu senátora a díky službě občanům zvýšit kredit celého regionu. A proto se vyplatí letos ještě jednou dojít k volbám. 🇨🇿

PS: Za každý hlas navíc osobně vysadí jeden strom, a když nic jiného, tak toto je docela dobrá motivace, proč nezůstat doma. 🌳

Mgr. Libor Vondráček

28 let, předseda strany Svobodní, právník, provozní e-shopu sonjh.cz, Jindřichův Hradec II

Z hradecké ZUŠky jsem odešel už po páté třídě na Gymnázium Vítězslava Nováka. Už od mládí jsem byl veden ke sportu a tak jsem v rámci osmi let na gymnáziu organizoval školní soutěže zejména ve fotbale a volejbale a v posledních letech o nich psal i do školního časopisu.

Kromě sportu jsem měl vždy rád i počítače, což mi pomáhalo při organizaci: Díky organizaci jsem se propracoval od tvorby tabulek k tvorbě webů a grafiky. Začal jsem se zapojovat i mimo školu, při administraci mariášových turnajů.

Při přestupu na vysokou školu jsem soutěže předal nástupcům, ale v mariáši jsem povýšil na organizátora Jihočeské ligy a dělám web jak jí, tak Českému svazu s republikovou působností. Znalost v oblasti IT dnes zhodnocuji ještě při tvorbě e-shopu pro jindřichohradecký kamenný obchod Šon – Orientální potraviny. Sportovního ducha v současnosti udržuji nejen aktivním hraním fotbalu a volejbalu, ale v létě mám v plánu dělat šestým rokem vedoucího na sportovním příměstském táboře. Vše výše zmíněné však spíše vyplňuje barevnou škálu mých zájmů. V rámci základní a střední školy jsem totiž vždy směřoval za svým vzorem, dědou a bývalým státním zástupcem. To vysvětluje mé směřování na právnickou fakultu, kterou v Brně studuji 5. rokem.

Právní vědomí mi ulehčuje orientaci na politické scéně, a pomohlo mi to k posunu z řadového člena (od roku 2012) do pozice člena Republikového výboru Svobodných. V tomto směru se snažím zdokonalovat nejen, co do množství získaných znalostí, ale také v lepší formulaci svých myšlenek. A tak mě můžete v posledních měsících slýchávat při moderování v Rádiu Česká Kanada, které je mi školou pro zlepšení projevu.

Komentáře

Přidat komentář