ČRo: Obávají se příchodu lidí z druhé strany republiky s zcela jiným způsobem života říká Jaroslav Chalupský

Dne 7. dubna se diskutovaný objekt na Nežárecké objevil ve vysílání Českého rozhlasu

Lidé se obávají nových sousedů v domě v Nežárecké ulici, který nově rekonstruuje podnikatel z Kladna Miloš Vorlíček. Místní zneklidnilo, že v něm chce nabídnout 28 bytů, přestože předchozí majitel jich chtěl v domě připravit jen devět.

„Obava byla v tom, že přijde nějaká skupina lidí z druhé strany republiky, kterou spojuje něco jiného, žije jiným způsobem,“ popisuje zastupitel Jaroslav Chalupský, který v lokalitě na Nežárce vlastní dům.

Celý článek najdete zde: https://budejovice.rozhlas.cz/lide-kteri-ziji-na-nezarce-v-jindrichove-hradci-se-boji-ze-tu-vznikne-vyloucena-7887199

Jarda Chalupský

46 let, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení, zavádění změny a řízení kvality, nestraník, Jindřichův Hradec IV + člen Výboru pro rozvoj města

V Jindřichově Hradci jsem se narodil, vystudoval Gymnázium V.Nováka, následně pak hradeckou Fakultu Managementu, kde jsem tři roky vyučoval jako odborný asistent. Následně jsem pracoval v nadnárodní korporaci v Praze a na ústředí ve Spojených státech. Nyní podnikám v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Praze s 15ti letou zkušeností v maloobchodu. Zároveň pomáhám jako specializovaný konzultant na strategické řízení, projektového zavádění změny a řízení kvality. Jsem ženatý, mám 2 děti. V životě jsou mi blízké citáty: "Vezmi osud do svých rukou, než to za tebe udělá někdo jiný!", "Žij a nech žít", "Co se nelíbí tobě, nedělej jiným!" Mám rád všechny druhy sportu. V mládí jsem závodně jezdil na kole, nyní mne baví běh a procházky městem. Rád naslouchám lidem, kteří něco umí a něco v životě dokázali.

Baví mne inspirovat se nejlepšími zkušenostmi ze světa a zavádět je do podnikání. chalupsky.cz, facebook: chalupsky.cz

Komentáře

Přidat komentář